Upravit stránku

Nabízíme různé varianty stavební chemie, vyberte si

Pokud se zajímáte o stavbu pasivních domů, připravili jsme pro vás speciální stránku, kde najdete vše potřebné. Pro pasivní domy nabízíme stavební chemii, kotevní techniku, tesařské kování, konstrukční vruty a stavební chemii. Zjistěte více! Vyberte si z následujících kategorií:

  • Chemické kotvy umožňuje kotvení do plných a dutých materiálů. Nabízíme i kotvu do vlhkého betonu i pro aplikaci v minusových teplotách.

  • Mechanické pistole nabízíme pro profesionální použití s vysokým výkonem a dlouhou životností. Vybírejte z modelů: 310 ml - kartuše Wexford, 310 ml - kartuše Chilton, 600 ml - salámy Avon 600 a 310 ml - kartuše Avon 310.

  • Pneumatické pistole u nás zakoupíte v kvalitě pro profesionály. V pistolích z našeho sortimentu se tmel vytlačuje pístem po stisknutí spouště tlakem vzduchu, který je přiváděn z kompresoru. Nabízíme variantu 310 ml - kartuše Winchester a 600 ml - salámy Wilton. Poskytujeme náhradní díly pro všechny typy mechanických a pneumatických pistolí.

  • Pryžové špachtle jsou určené pro tvarování a stírání nadbytečného materiálu. Nabízíme varianty Silifix, Perrenator a Fensterfix.

  • Perennator Glättmittel slouží jako vyhlazovací prostředek pro Perennator tmely. Běžně dostupné a používané prostředky např. na mytí nádobí nejsou pro tyto účely vhodné, negativně působí na vzhled tzn. lesk vytvrzeného silikonu. Jejich mísící poměr je 1 polévková lžíce pro 2 l vody (1 g = 1 polévková lžíce).

Soubory ke stažení:

Oznámení o snížení nebezpečných látek v produktech Henkel (48 KB)
Produktový katalog stavební chemie (5.75 MB)

Nahoru