Upravit stránku

Stavební chemie nejen pro stavbu pasivních domů

Stavební chemie, kotevní technika, tesařské kování a konstrukční vruty se skvěle hodí pro stavbu pasivních domů.

Vyberte si z následujících kategorií:

  • Chemické kotvy umožňují kotvení do plných a dutých materiálů. Nabízíme také kotvy do vlhkého betonu i pro aplikaci v minusových teplotách.
  • Mechanické pistole jsou ideální pro profesionální použití. Pistole mají vysoký výkon a dlouhou životnost. Vybírejte z modelů: 310 ml - kartuše Wexford, 310 ml - kartuše Chilton, 600 ml - salámy Avon 600 a 310 ml - kartuše Avon 310.
  • Špachtle jsou určené pro tvarování a stírání nadbytečného materiálu. Nabízíme varianty Silifix, Perrenator a Fensterfix.
  • Pneumatické pistole u nás zakoupíte v kvalitě pro profesionály. V pistolích z našeho sortimentu se tmel vytlačuje pístem po stisknutí spouště tlakem vzduchu, který je přiváděn z kompresoru. Nabízíme variantu 310 ml - kartuše Winchester a 600 ml - salámy Wilton. Poskytujeme náhradní díly pro všechny typy mechanických a pneumatických pistolí.
  • Perennator Glättmittel slouží jako vyhlazovací prostředek pro Perennator tmely. Mísící poměr je 1 polévková lžíce pro 2 l vody (1 g = 1 polévková lžíce). Běžně dostupné a používané prostředky např. na mytí nádobí nejsou pro tyto účely vhodné, negativně působí na lesk vytvrzeného silikonu.
Nahoru